Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu

Kielce, 14 marca 2014r.

Sebastian Kumor
Multimedalista w kategorii chłopców klas IV
2 złote medale
 50m grzbiet, 50m st. dowolny,
srebro w sztafecie 4x50m st. dowolnym

Dawid Gotszling
Multimedalista w kategorii chłopców klas VI
2 złote medale
50m st. dowolny, 100m st. zmienny,
srebro
w sztafecie 4x50m st. dowolny

Srebrna sztafeta SP 24 stylem dowolnym 4x50m:
     Sebastian Kumor, Jakub Pędziwilk, Daniel Zieliński,
     Dawid Gotszling.

Więcej informacji na stronie
  Tabele z wynikami - zdjęcia

10.03.2014r.

MISTRZOSTWA KIELC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1998-2000

Stoją od lewej: Trener P. Rabiej, Dawid Piotrowski, Mateusz Tokarski, Adraian Stępień, Damian Wiśniewski
                          Maciej Mojecki, Dawid Bysiak, Mateusz Matałowski.
W dolnym rzędzie: Karol Gębski, Przemek Słowik,Mikołaj Gopinathan, Patryk Kumor.

TERMIN ZESPOŁY MIEJSCE

11.03.2014 r.

20.03.2014 r
         G 23 – G 8
         G 12 – G Jad.
         G 8 – G 12
         G Jad. – G 23
         G 23 – G 12
         G 8 – G Jad.
Hala Gimnazjum nr 7
ul. Marii Krzyżanowskiej 8

12.03.2014r.

W zakończonych zawodach w WIELOBOJU LEKKOATLETYCZNYM dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii  klas VI  Dawid Szcześniak zajął III miejsce, a Jakub Pędziwilk był VI.
                                                 Warto nadmienić, że Dawid poprawił swoje osiągnięcia w biegu na 60 m (8.56 s) oraz skoku w dal (4.27 m).

W klasach IV najlepiej spisał się Emil Szewczyk zajmując V miejsce
.

WIELKIE BRAWA !!!

20.02.2014r.

Wśród uczniów ZSO nr 12, dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia wychowania fizycznego poza salą gimnastyczną.

Klasy III gimnazjum grały w billard w pobliskim KCK.

"Podstawówka" ślizgała się na miejskim lodowisku.

BYŁO SUPER  :-)

22.01.2014r.

Dziś rusza cykl zawodów lekkoatletycznych pod patronatem Urzędu Miasta Kielc.
Rywalizacja odbywać się będzie na szczeblu Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów.

Ponieważ będzie to Wielobój LA, uczestnicy startować będą w trzech konkurencjach: bieg 60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską.
                                                                                                                                                        Zwycięży osoba, która w łącznej punktacji osiągnie najlepszy wynik. Finał całej imprezy planowany jest na 12.03.2012r.

Szkołę Podstawową nr 24 reprezentować będą :

IV  klasa -  Emil Szewczyk, Filip Wojda, Kamila Rzepka, Martyna Rabiej, Julia Wiewióra,
                                                                                                                                                        V   klasa -  Aleksandra Jarząbek, Oliwia Golmento,Weronika Klimek, Dawid Garczarczyk,
                                                                                                                                                        VI  klasa  - Górski Michał,  Dawid Szcześniak, Radosław Wrzecionek, Jakub Pędziwilk.

Życzymy Powodzenia !!!

09.12.2013r.

W listopadzie oraz grudniu pod Patronaten Korony Kielce odbył się Turniej Piłkarski
dla chłopców Szkół Pdstawowych - rocznik 2003 i młodsi.

Po bardzo emocjonujących elimincjach spośród 12 szkół wyłonino cztery:

SP 2, SP 24, SP 25, SP 27.

zagrały one ze sobą w grupie Finałowej.

W końcowej klasyfikacji chłopcy z SP 24 zajęli II miejsce, przegrywając tylko jeden mecz z SP 27 (0:1)

Najlepezym zawodnikiem Turnieju został Filip Wojda ( SP 24), a bramkarzem Olaf Tomasik (SP 24)

Naszą szkołę reprezentowali:
                                                                                                                  Olaf Tomasik, Emil Szewczyk, Jakub Klamka, Mikołaj Jakubowski, Oskar Kowal, Filip Wojda, Sebastian Wywrocki, Mateusz Kudła.

04.12.2013r.
Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego
 dla uczniów Gimnazjum 12

W tegorocznym turnieju prym wiedli uczniowie klas II.
 Pierwsza trójka przedstawiała się następująco:

I - Karol Gębski
 II - Dawid Dziubek
III -Marcin Karbownik

05.10.2013r.

IX Bieg Uliczny "Kielce Biegają"

Blisko dwukilometrową trasę mieli do pokonania uczestnicy sobotniego, piątego już biegu ulicznego organizowanego w ramach akcji "Kielce biegają".
Wzięło w nim udział ponad 1400 uczestników.
Trasa wieść będzie ulicami Sienkiewicza, Kapitulną, Dużą, Małą i znów deptakiem pod pomnik Henryka Sienkiewicza, gdzie zaplanowano metę.
Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe - 1998-2006 oraz 1997 i starsi.
SP 24 reprezentowali: Emil Szewczyk, Jakub Pędziwilk, Patryk Wójcik, Dominik Rachwał, Sebastian Szczerek.

27.09 2013r.

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców
o Mistrzostwo Kielc Szkół Podstawowych

27 września 2013r. na Stadionie Leśnym w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców.
III miejsce zajęła reprezentacja SP 24 w składzie:
Bartłomiej Słotwiński, Sebastian Szczerek, Patryk Wójcik, Jakub Pędziwilk,Michał Górski,

Patryk Cudzik, Dawid Szcześniak, Radosław Wrzecionek, Bartłomiej Kałuża, Kacper Osełka, Dawid Gotszling.

GRATULUJEMY !!!

Rok szkolny 2013/2014